ˆ
Zmiana wielkości treści
Zmiana kontrastu serwisu
WyłączWłącz skróty klawiatury
Zmień interlinię
Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Gminy Lwówek
  • Logo Biuletynu Informacji Publicznej
  • Godło Rzeczpospolitej Polskiej
ˆ

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2024

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Składy obwodowych komisji wyborczych w gminie Lwówek w wyborach do Parlamentu Europejskiego - Postanowienie nr 854/2024 Komisarza Wyborczego w Poznaniu II z dnia 20 maja 2024r.

Informacja ogłoszona dnia 2024-05-20 17:29:35 przez Maciej Piechowiak

Akapit nr 1 - brak tytułu

Poniżej prezentujemy składy Obwodowych Komisji Wyborczych powołanych postanowieniem nr 854/2024 Komisarza Wyborczego w Poznaniu II z dnia 20 maja 2024r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r.:
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Szkoła Podstawowa im. Emilii Sczanieckiej w Lwówku, ul. Gimnazjalna 1, 64-310 Lwówek:
 
1.
Wioleta Bartkowiak, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA PROPOLSKA, zam. Chmielinko
2.
Weronika Batura, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Bolewice
3.
Marek Chojnacki, zgłoszony przez KKW LEWICA, zam. Lwówek
4.
Wiktoria Weronika Górecka, zgłoszona przez KW ALTERNATYWA SPOŁECZNA, zam. Mokre Ogrody
5.
Aurelia Maria Nawrocka, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Lwówek
6.
Emilia Nowak, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Stara Dąbrowa
7.
Bogdan Rościszewski, zgłoszony przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Lwówek
8.
Wiktor Skałaski, zgłoszony przez KW PL!SP, zam. Lipka Wielka
9.
Patrycja Zawarta, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI (uzupełnienie składu), zam. Lwówek
 
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Szkoła Podstawowa im. Emilii Sczanieckiej w Lwówku, ul. Gimnazjalna 1, 64-310 Lwówek:
 
1.
Bożena Krystyna Górecka, zgłoszona przez KW ALTERNATYWA SPOŁECZNA, zam. Mokre Ogrody
2.
Aleksandra Hen, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Lwówek
3.
Justyna Anna Kociemba, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Lwówek
4.
Anna Kurnikowska, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI (uzupełnienie składu), zam. Lwówek
5.
Weronika Sławomira Pluskota, zgłoszona przez KKW LEWICA, zam. Linie
6.
Karol Skałaski, zgłoszony przez KW PL!SP, zam. Lipka Wielka
7.
Renata Torchała, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA PROPOLSKA, zam. Lwówek
8.
Mikołaj Andrzej Troszczyński, zgłoszony przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Lwówek
9.
Alicja Maria Żuchowska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Lwówek
 
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lwówku, ul. Aleje Emilii Sczanieckiej 56, 64-310 Lwówek:
 
1.
Wanda Frąckowiak, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Lwówek
2.
Bernadeta Frelich, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Lwówek
3.
Anna Maria Kaczmarek-Troszczyńska, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Lwówek
4.
Michalina Magdalena Kałek, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Lwówek
5.
Antoni Marian Kraszewski, zgłoszony przez KKW LEWICA, zam. Lwówek
6.
Katarzyna Luch, zgłoszona przez KW PL!SP, zam. Lipka Wielka
7.
Marta Maria Sucharzewska, zgłoszona przez KW ALTERNATYWA SPOŁECZNA, zam. Lwówek
 
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Powstańców Wlkp. w Posadowie, Posadowo 30, 64-310 Lwówek:
 
1.
Dominika Anioł, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Duszniki
2.
Dominik Bagrowski, zgłoszony przez KW ALTERNATYWA SPOŁECZNA, zam. Lwówek
3.
Arkadiusz Bartkowiak, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA PROPOLSKA, zam. Chmielinko
4.
Natalia Batura, zgłoszona przez KKW LEWICA, zam. Chmielinko
5.
Patrycja Hercog, zgłoszona przez KW POLEXIT, zam. Zgierzynka
6.
Jan Kaczmarek, zgłoszony przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Lwówek
7.
Wiktor Jakub Kałek, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Lwówek
8.
Maria Teresa Poznańska, zgłoszona przez KW PL!SP, zam. Brody
9.
Katarzyna Sikora, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Pakosław
 
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Zespół Szkoły i Przedszkola im. Jana Pawła II w Brodach, Brody 1, 64-310 Lwówek:
 
1.
Kacper Artur Dulat, zgłoszony przez KW ALTERNATYWA SPOŁECZNA, zam. Lwówek
2.
Jolanta Maciejewska, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Lwówek
3.
Kinga Maciejewska-Walle, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA (uzupełnienie składu), zam. Brody
4.
Karolina Ewa Mucha, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Brody
5.
Filip Paweł Poznański, zgłoszony przez KW PL!SP, zam. Brody
6.
Natalia Maria Pustkowiak, zgłoszona przez KKW LEWICA, zam. Brody
7.
Iwona Ratajczak, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Lwówek
8.
Joanna Maria Tomaszewska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Brody
9.
Zuzanna Helena Torchała, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA PROPOLSKA, zam. Lwówek
 
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Sala Wiejska w Zębowie, Zębowo ul. Parkowa 10, 64-310 Lwówek:
 
1.
Joanna Czapczyk, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA PROPOLSKA, zam. Pniewy
2.
Wiesława Fornalik-Lisek, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA (uzupełnienie składu), zam. Zębowo
3.
Daniel Gałganek, zgłoszony przez KW ALTERNATYWA SPOŁECZNA, zam. Komorowo
4.
Karolina Kłapeć, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Tarnowiec
5.
Karolina Magdalena Siuda, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Lwówek
6.
Katarzyna Trzybińska-Guzik, zgłoszona przez KKW LEWICA, zam. Glinno
7.
Paweł Trzybiński, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Zębowo
8.
Maria Weimann, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam. Zębowo
9.
Agnieszka Maria Zając, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Zębowo
 
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7, Zespół Szkoły Podstawowej im. B. Malinowskiego i Przedszkola "Krystynka" w Chmielinku, Chmielinko 55, 64-310 Lwówek:
 
1.
Barbara Joanna Bryłka, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA PROPOLSKA, zam. Lwówek
2.
Klaudia Małgorzata Fechner, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Chmielinko
3.
Krzysztof Heliasz, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Wytomyśl
4.
Kinga Małgorzata Kawała, zgłoszona przez KW ALTERNATYWA SPOŁECZNA, zam. Zębowo
5.
Monika Jadwiga Kurnikowska, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Lwówek
6.
Renata Elżbieta Marciniak, zgłoszona przez KKW LEWICA, zam. Bolewice
7.
Oliwier Antoni Siuda, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Lwówek
 
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8, Sala wiejska w Pakosławiu, Pakosław 158, 64-310 Lwówek:
 
1.
Joanna Irena Drąg, zgłoszona przez KW ALTERNATYWA SPOŁECZNA, zam. Lwówek
2.
Dominika Fornalik, zgłoszona przez KW PL!SP, zam. Pakosław
3.
Kornelia Maria Mazurczak, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Pakosław
4.
Jarosław Marek Mucha, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Brody
5.
Zuzanna Pilc, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Zębowo
6.
Paulina Stachowiak, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Chełmno
7.
Urszula Alina Woźniczka, zgłoszona przez KKW LEWICA, zam. Lwówek
 
 
Z treścią całego postanowienia zapoznać można się w załączniku.
Obwodowe Komisje Wyborcze w gminie Lwówek zamieszczone zostały w załącznikach do przedmiotowego Postanowienia - od zał. 63 do 70.
Jednocześnie informujemy, że pierwsze posiedzenia komisji, połaczone ze szkoleniem, odbedą się w dniu 24 maja 2024r. o godz. 17.00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Lwówku, Al. E. Sczanieckiej 56, 64-310 Lwówek.
Obecność na posiedzeniu i szkoleniu obowiązkowa.

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Miasto i Gmina Lwówek
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2024-05-20
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Komisarz Wyborczy w Poznaniu II
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2024-05-20 17:13:18
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Maciej Piechowiak
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2024-05-20 17:29:35
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Maciej Piechowiak
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2024-05-20 17:29:35
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
153 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony