ˆ

Komisje Rady

Blok przełączania pomiędzy informacjami aktualnymi i archiwalnymi

Lista informacji

Komisja Rewizyjna. (2014-2018)

Data wprowadzenia informacji do BIP: 2015-01-05 12:04:33

Akapit nr 1 - brak tytułu

 
Do zadań ww. Komisji należy w szczególności opiniowanie wykonania budżetu, kontrola gospodarki finansowej gminy, w tym jednostek organizacyjnych, kontrola działalności Burmistrza, w tym realizacji uchwał oraz opiniowanie projektów uchwał i składanie wniosków.
 
Skład Komisji - od 29 grudnia 2014 r.:
1. Jędrzejczak Andrzej - Przewodniczący;
2. Wojciechowski Piotr - członek;
3. Trzybiński Jan - członek.

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację: Miasto i Gmina Lwówek
Osoba, która wytworzyla informację: Maciej Piechowiak Data wytworzenia informacji: 2015-01-05 12:04:33
Osoba, która odpowiada za treść: Rada Miejska Data wprowadzenia do BIP 2015-01-05 12:04:33
Wprowadził informację do BIP: Robert Pędziwiatr Data udostępnienia informacji: 2015-01-05 12:04:44
Osoba, która zmieniła informację: Robert Pędziwiatr Data ostatniej zmiany: 2015-01-05 12:08:45
Artykuł był wyświetlony: 1302 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »

Komisja Rozwoju Gospodarczego, Prawa i Finansów. (2014-2018)

Data wprowadzenia informacji do BIP: 2015-01-05 11:58:22

Akapit nr 1 - brak tytułu

 
Do zadań ww. Komisji należy w szczególności:
1) dbałość o gospodarkę finansową i rozwój gospodarczy gminy;
2) opiniowanie projektów uchwał i ocena ich wykonania;
3) składania wniosków oraz kontrola ich realizacji.
 
Skład Komisji - od 3 sierpnia 2015 r.:
1)      Kachel Tadeusz - Przewodniczący;
2)      Beder – Lańdy Bernadeta - członek;
3)      Kasperczak Andrzej - członek.
 
 
Skład Komisji - od 29 grudnia 2014 r. do 3 sierpnia 2015 r.:
1)      Kachel Tadeusz - Przewodniczący;
2)      Beder – Lańdy Bernadeta - członek;
3)      Kasperczak Andrzej - członek;
4)      Stępinski Robert - członek.

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację: Miasto i Gmina Lwówek
Osoba, która wytworzyla informację: Maciej Piechowiak Data wytworzenia informacji: 2015-01-05 11:58:22
Osoba, która odpowiada za treść: Rada Miejska Data wprowadzenia do BIP 2015-01-05 11:58:22
Wprowadził informację do BIP: Robert Pędziwiatr Data udostępnienia informacji: 2015-01-05 11:58:27
Osoba, która zmieniła informację: Robert Pędziwiatr Data ostatniej zmiany: 2015-08-06 13:46:28
Artykuł był wyświetlony: 1358 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »

Komisja Rolnictwa i Ochrony Środowiska. (2014-2018)

Data wprowadzenia informacji do BIP: 2015-01-05 11:46:15

Akapit nr 1 - brak tytułu

 
Do zadań ww. Komisji należy w szczególności:
1) dbałość o prawidłową realizację zadań związanych z rolnictwem i ochroną środowiska na terenie gminy;
2) opiniowanie projektów uchwał, ocena ich wykonania;
3) składania wniosków oraz kontrola ich realizacji.
 
Skład Komisji - od 23 lutego 2017 r.:
1. Liebelt Sebastian - Przewodniczący;
2. Woźna Gabriela - członek;
3. Stelmaszyk Łukasz - członek;
4. Jędrzejczak Andrzej - członek;
5. Szarata Jan - członek;
6. Starosta Barbara - członek.
 
Skład Komisji - od 29 grudnia 2014 r. do 23 lutego 2017 r.:
1. Woźna Gabriela - Przewodniczący;
2. Stelmaszyk Łukasz - członek;
3. Jędrzejczak Andrzej - członek;
4. Szarata Jan - członek;
5. Starosta Barbara - członek.

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację: Miasto i Gmina Lwówek
Osoba, która wytworzyla informację: Maciej Piechowiak Data wytworzenia informacji: 2015-01-05 11:46:15
Osoba, która odpowiada za treść: Rada Miejska Data wprowadzenia do BIP 2015-01-05 11:46:15
Wprowadził informację do BIP: Robert Pędziwiatr Data udostępnienia informacji: 2015-01-05 11:53:06
Osoba, która zmieniła informację: Robert Pędziwiatr Data ostatniej zmiany: 2017-03-09 11:31:22
Artykuł był wyświetlony: 1301 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »

Komisja Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Zdrowia. (2014-2018)

Data wprowadzenia informacji do BIP: 2015-01-05 11:42:03

Akapit nr 1 - brak tytułu

 
Do zadań ww. Komisji należy w szczególności:
1) dbałość o prawidłową realizację zadań związanych z oświatą, kulturą, sportem, turystyką i zdrowiem;
2) opiniowanie projektów uchwał i ocena ich wykonania;
3) składanie wniosków oraz kontrola ich realizacji.
 
Skład Komisji - od 3 sierpnia 2015 r.:
1)      Gawełek Zbigniew - Przewodniczący;
2)      Liebelt Sebastian - członek;
3)      Kubiak Patrycja - członek;
4)      Trzybiński Jan - członek;
5)      Szarata Jan - członek.
 
Skład Komisji - od 29 grudnia 2014 r. do 3 sierpnia 2015 r:
1)      Gawełek Zbigniew - Przewodniczący;
2)      Liebelt Sebastian - członek;
3)      Stępinski Robert - członek;
4)      Kubiak Patrycja - członek;
5)      Trzybiński Jan - członek;
6)      Szarata Jan - członek.
 

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację: Miasto i Gmina Lwówek
Osoba, która wytworzyla informację: Maciej Piechowiak Data wytworzenia informacji: 2015-01-05 11:42:03
Osoba, która odpowiada za treść: Rada Miejska Data wprowadzenia do BIP 2015-01-05 11:42:03
Wprowadził informację do BIP: Robert Pędziwiatr Data udostępnienia informacji: 2015-01-05 11:44:40
Osoba, która zmieniła informację: Robert Pędziwiatr Data ostatniej zmiany: 2015-08-06 13:48:26
Artykuł był wyświetlony: 1273 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
ˆ

Nagłówek strony

  • BIP
  • Godło RP
herb

Biuletyn Informacji Publicznej

Gminy Lwówek
ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu