ˆ

Rada Miejska

Blok przełączania pomiędzy informacjami aktualnymi i archiwalnymi

Lista informacji

Rada Miejska VII kadencji (2014-2018)

Data wprowadzenia informacji do BIP: 2014-11-28 11:47:10

Akapit nr 1 - brak tytułu

 
Skład Rady Miejskiej w Lwówku, kadencja VII (2014-2018)  - stan od 23 lutego 2017 r. 
 
1. Beder-Lańdy Bernadeta
 
2. Czarkowski Krzysztof
 
3. Gawełek Zbigniew - Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Zdrowia
 
4. Jędrzejczak Andrzej - Przewodniczący komisji Rewizyjnej
 
5. Kachel Tadeusz - Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego, Prawa i Finansów
 
6. Kasperczak Andrzej - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
 
7. Kubiak Patrycja
 
8. Liebelt Sebastian - Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska
 
9. Przewoźny Piotr - Przewodniczący Rady Miejskiej
 
10. Starosta Barbara
 
11. Stelmaszyk Łukasz
 
12. Szarata Jan
 
13. Trzybiński Jan
 
14. Wojciechowski Piotr
 
15. Woźna Gabriela
 
 
Skład Rady Miejskiej w Lwówku, kadencja VII (2014-2018)  - stan od 26 listopada 2015 r.  do 23 lutego 2017 r.
 
1. Beder-Lańdy Bernadeta
 
2. Czarkowski Krzysztof
 
3. Gawełek Zbigniew - Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Zdrowia
 
4. Jędrzejczak Andrzej - Przewodniczący komisji Rewizyjnej
 
5. Kachel Tadeusz - Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego, Prawa i Finansów
 
6. Kasperczak Andrzej - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
 
7. Kubiak Patrycja
 
8. Liebelt Sebastian
 
9. Przewoźny Piotr - Przewodniczący Rady Miejskiej
 
10. Starosta Barbara
 
11. Stelmaszyk Łukasz
 
12. Szarata Jan
 
13. Trzybiński Jan
 
14. Wojciechowski Piotr
 
15. Woźna Gabriela - Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska
 
 
Skład Rady Miejskiej VII kadencji - stan od 3 sierpnia 2015 r. do 26 listopada 2015 r.
 
1. Beder-Lańdy Bernadeta
 
2. Gawełek Zbigniew - Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Zdrowia
 
3. Jędrzejczak Andrzej - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
 
4. Kachel Tadeusz - Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego, Prawa i Finansów
 
5. Kasperczak Andrzej - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
 
6. Kubiak Patrycja
 
7. Liebelt Sebastian
 
8. Przewoźny Piotr - Przewodniczący Rady Miejskiej
 
9. Starosta Barbara
 
10. Stelmaszyk Łukasz
  
11. Szarata Jan
 
12. Trzybiński Jan
 
13. Wojciechowski Piotr
 
14. Woźna Gabriela - Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska
 
 
Skład Rady Miejskiej VII kadencji - stan od 27 listopada 2014 r. do 3 sierpnia 2015 r.:
 
1. Beder-Lańdy Bernadeta
 
2. Gawełek Zbigniew - Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Zdrowia
 
3. Jędrzejczak Andrzej - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
 
4. Kachel Tadeusz - Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego, Prawa i Finansów
 
5. Kasperczak Andrzej - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
 
6. Kubiak Patrycja
 
7. Liebelt Sebastian
 
8. Przewoźny Piotr - Przewodniczący Rady Miejskiej
 
9. Starosta Barbara
 
10. Stelmaszyk Łukasz
 
11. Stępinski Robert Sławomir
 
12. Szarata Jan
 
13. Trzybiński Jan
 
14. Wojciechowski Piotr
 
15. Woźna Gabriela - Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska
 
 
Dyżury Przewodniczącego Rady Miejskiej - Biuro Rady - Urząd Miasta i Gminy Lwówek, pokój nr 16, każdy poniedziałek od godz. 1500 do 1600
 
Dyżury Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej - Biuro Rady - Urząd Miasta i Gminy Lwówek, pokój nr 16, I i III środa każdego miesiąca od godz. 1430 do 1530.

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację: Miasto i Gmina Lwówek
Osoba, która wytworzyla informację: Maciej Piechowiak Data wytworzenia informacji: 2014-11-28 11:47:10
Osoba, która odpowiada za treść: Maciej Piechowiak Data wprowadzenia do BIP 2014-11-28 11:47:10
Wprowadził informację do BIP: Robert Pędziwiatr Data udostępnienia informacji: 2014-11-28 11:47:26
Osoba, która zmieniła informację: Robert Pędziwiatr Data ostatniej zmiany: 2017-03-09 11:34:53
Artykuł był wyświetlony: 1646 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
ˆ

Nagłówek strony

  • BIP
  • Godło RP
herb

Biuletyn Informacji Publicznej

Gminy Lwówek
ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu