ˆ

Rada Miejska

Blok przełączania pomiędzy informacjami aktualnymi i archiwalnymi

Lista informacji

Rada Miejska VII kadencji (2014-2018)

Akapit nr 1 - brak tytułu

 
Skład Rady Miejskiej w Lwówku, kadencja VII (2014-2018)  - stan od 23 lutego 2017 r. 
 
1. Beder-Lańdy Bernadeta
 
2. Czarkowski Krzysztof
 
3. Gawełek Zbigniew - Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Zdrowia
 
4. Jędrzejczak Andrzej - Przewodniczący komisji Rewizyjnej
 
5. Kachel Tadeusz - Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego, Prawa i Finansów
 
6. Kasperczak Andrzej - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
 
7. Kubiak Patrycja
 
8. Liebelt Sebastian - Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska
 
9. Przewoźny Piotr - Przewodniczący Rady Miejskiej
 
10. Starosta Barbara
 
11. Stelmaszyk Łukasz
 
12. Szarata Jan
 
13. Trzybiński Jan
 
14. Wojciechowski Piotr
 
15. Woźna Gabriela
 
 
Skład Rady Miejskiej w Lwówku, kadencja VII (2014-2018)  - stan od 26 listopada 2015 r.  do 23 lutego 2017 r.
 
1. Beder-Lańdy Bernadeta
 
2. Czarkowski Krzysztof
 
3. Gawełek Zbigniew - Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Zdrowia
 
4. Jędrzejczak Andrzej - Przewodniczący komisji Rewizyjnej
 
5. Kachel Tadeusz - Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego, Prawa i Finansów
 
6. Kasperczak Andrzej - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
 
7. Kubiak Patrycja
 
8. Liebelt Sebastian
 
9. Przewoźny Piotr - Przewodniczący Rady Miejskiej
 
10. Starosta Barbara
 
11. Stelmaszyk Łukasz
 
12. Szarata Jan
 
13. Trzybiński Jan
 
14. Wojciechowski Piotr
 
15. Woźna Gabriela - Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska
 
 
Skład Rady Miejskiej VII kadencji - stan od 3 sierpnia 2015 r. do 26 listopada 2015 r.
 
1. Beder-Lańdy Bernadeta
 
2. Gawełek Zbigniew - Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Zdrowia
 
3. Jędrzejczak Andrzej - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
 
4. Kachel Tadeusz - Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego, Prawa i Finansów
 
5. Kasperczak Andrzej - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
 
6. Kubiak Patrycja
 
7. Liebelt Sebastian
 
8. Przewoźny Piotr - Przewodniczący Rady Miejskiej
 
9. Starosta Barbara
 
10. Stelmaszyk Łukasz
  
11. Szarata Jan
 
12. Trzybiński Jan
 
13. Wojciechowski Piotr
 
14. Woźna Gabriela - Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska
 
 
Skład Rady Miejskiej VII kadencji - stan od 27 listopada 2014 r. do 3 sierpnia 2015 r.:
 
1. Beder-Lańdy Bernadeta
 
2. Gawełek Zbigniew - Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Zdrowia
 
3. Jędrzejczak Andrzej - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
 
4. Kachel Tadeusz - Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego, Prawa i Finansów
 
5. Kasperczak Andrzej - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
 
6. Kubiak Patrycja
 
7. Liebelt Sebastian
 
8. Przewoźny Piotr - Przewodniczący Rady Miejskiej
 
9. Starosta Barbara
 
10. Stelmaszyk Łukasz
 
11. Stępinski Robert Sławomir
 
12. Szarata Jan
 
13. Trzybiński Jan
 
14. Wojciechowski Piotr
 
15. Woźna Gabriela - Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska
 
 
Dyżury Przewodniczącego Rady Miejskiej - Biuro Rady - Urząd Miasta i Gminy Lwówek, pokój nr 16, każdy poniedziałek od godz. 1500 do 1600
 
Dyżury Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej - Biuro Rady - Urząd Miasta i Gminy Lwówek, pokój nr 16, I i III środa każdego miesiąca od godz. 1430 do 1530.

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Miasto i Gmina Lwówek
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Maciej Piechowiak
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2014-11-28
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Maciej Piechowiak
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2014-11-28 11:47:10
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Robert Pędziwiatr
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2014-11-28 11:47:26
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Robert Pędziwiatr
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2018-11-20 15:53:13
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
2740 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »

Rada Miejska VI kadencji

Akapit nr 1 - brak tytułu

Rada Miejska VI kadencji (2010-2014) - skład od 2010.12.09 do 2012.09.27
 
1.    Czekała Bartłomiej;
 
2.    Fornalik Lisek Wiesława;
 
3.    Gawełek Zbigniew;
 
4.    Jaroński Mariusz - Przewodniczący Komisji Oswiaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Zdrowia;
 
5.    Jędrzejczak Andrzej - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej;
 
6.    Kachel Tadeusz;
 
7.    Kasperczak Andrzej;
 
8.    Kaźmierczak Arkadiusz - Przewodniczący Rady Miejskiej;
 
9.    Krakowiak Henryk - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej;
 
10.  Loba Andrzej;
 
11.  Starkowski Ryszard - Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska;
 
12.  Starosta Barbara;
 
13.  Stelmaszyk Łukasz;
 
14.  Woźna Gabriela;
 
15.  Żuchowski Henryk.
 
 
Skład od 2012.09.27 do 2012.12.27 
 
1.    Czekała Bartłomiej;
 
2.    Fornalik Lisek Wiesława;
 
3.    Gawełek Zbigniew - Przewodniczący Komisji Oswiaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Zdrowia (od 2012.10.25);
  
4.    Jędrzejczak Andrzej - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej;
 
5.    Kachel Tadeusz; - Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego, Prawa i Finansów
 
6.    Kasperczak Andrzej - Przewodniczący Rady Miejskiej;
 
7.    Kaźmierczak Arkadiusz;
 
8.    Krakowiak Henryk - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej;
 
9.  Loba Andrzej;
 
10.  Starkowski Ryszard - Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska;
 
11.  Starosta Barbara;
 
12.  Stelmaszyk Łukasz;
 
13.  Woźna Gabriela;
 
14.  Żuchowski Henryk.
 
 
Skład od 2012.12.27 do 2013.09.30
  
1.    Czekała Bartłomiej;
 
2.    Fornalik Lisek Wiesława;
 
3.    Gawełek Zbigniew - Przewodniczący Komisji Oswiaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Zdrowia (od 2012.10.25);
  
4.    Jędrzejczak Andrzej - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej;
 
5.    Kachel Tadeusz; - Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego, Prawa i Finansów
 
6.    Kasperczak Andrzej - Przewodniczący Rady Miejskiej;
 
7.    Kaźmierczak Arkadiusz;
 
8.    Krakowiak Henryk - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej;
 
9.  Loba Andrzej;
 
10. Piotr Przewoźny;
 
11.  Starkowski Ryszard - Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska;
 
12.  Starosta Barbara;
 
13.  Stelmaszyk Łukasz;
 
14.  Woźna Gabriela;
 
15.  Żuchowski Henryk.
 
 
Skład od 2013.09.30 do 2014.01.23
  
1.    Czekała Bartłomiej;
 
2.    Fornalik Lisek Wiesława;
 
3.    Gawełek Zbigniew - Przewodniczący Komisji Oswiaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Zdrowia (od 2012.10.25);
  
4.    Jędrzejczak Andrzej - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej;
 
5.    Kachel Tadeusz; - Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego, Prawa i Finansów
 
6.    Kasperczak Andrzej - Przewodniczący Rady Miejskiej;
 
7.    Kaźmierczak Arkadiusz;
 
8.    Krakowiak Henryk - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej;
 
9.    Loba Andrzej;
 
10. Piotr Przewoźny;
 
11.  Starkowski Ryszard - Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska;
 
12.  Starosta Barbara;
 
13.  Stelmaszyk Łukasz;
 
14.  Woźna Gabriela;
 
15.  Jaroński Mariusz1.
 
1 Wyrokiem Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu z dnia 18 września 2013 r. (w spr. sygn.: II Sa/Po 981/12) stwierdzono nieważność Uchwały Nr XXVI/176/2012 Rady Miejskiej w Lwówku z dnia 27 września 2012 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego Rady Miejskiej w Lwówku ze względu na fakt, iż została ona wydana z naruszeniem przepisu art. 25a ustawy o samorządzie gminnym i określono, że przedmiotowa uchwała nie może być wykonana.
 
 
Skład od 2014.01.23 do 2014.04.29
  
1.    Czekała Bartłomiej;
 
2.    Fornalik Lisek Wiesława;
 
3.    Gawełek Zbigniew - Przewodniczący Komisji Oswiaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Zdrowia;
  
4.    Jędrzejczak Andrzej - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej;
 
5.    Kachel Tadeusz; - Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego, Prawa i Finansów
 
6.    Kasperczak Andrzej - Przewodniczący Rady Miejskiej;
 
7.    Kaźmierczak Arkadiusz;
 
8.    Loba Andrzej - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej;
 
9.    Piotr Przewoźny;
 
10.  Starkowski Ryszard - Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska;
 
11.  Starosta Barbara;
 
12.  Stelmaszyk Łukasz;
 
13.  Woźna Gabriela;
 
14.  Jaroński Mariusz1.
 
1 Wyrokiem Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu z dnia 18 września 2013 r. (w spr. sygn.: II Sa/Po 981/12) stwierdzono nieważność Uchwały Nr XXVI/176/2012 Rady Miejskiej w Lwówku z dnia 27 września 2012 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego Rady Miejskiej w Lwówku ze względu na fakt, iż została ona wydana z naruszeniem przepisu art. 25a ustawy o samorządzie gminnym i określono, że przedmiotowa uchwała nie może być wykonana.
  
 
Skład od 2014.04.29 do 2014.09.16
  
1.    Czekała Bartłomiej;
 
2.    Fornalik Lisek Wiesława;
 
3.    Gawełek Zbigniew - Przewodniczący Komisji Oswiaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Zdrowia;
  
4.    Jędrzejczak Andrzej - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej;
 
5.    Kachel Tadeusz; - Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego, Prawa i Finansów
 
6.    Kasperczak Andrzej - Przewodniczący Rady Miejskiej;
 
7.    Kaźmierczak Arkadiusz;
 
8.    Loba Andrzej - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej;
 
9.    Piotr Przewoźny;
 
10.  Starkowski Ryszard - Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska;
 
11.  Starosta Barbara;
 
12.  Stelmaszyk Łukasz;
 
13. Stępinski Robert Sławomir;
 
14.  Woźna Gabriela;
 
15.  Jaroński Mariusz1.
 
1 Wyrokiem Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu z dnia 18 września 2013 r. (w spr. sygn.: II Sa/Po 981/12) stwierdzono nieważność Uchwały Nr XXVI/176/2012 Rady Miejskiej w Lwówku z dnia 27 września 2012 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego Rady Miejskiej w Lwówku ze względu na fakt, iż została ona wydana z naruszeniem przepisu art. 25a ustawy o samorządzie gminnym i określono, że przedmiotowa uchwała nie może być wykonana.
 
 
Skład od 2014.09.161
  
1.    Czekała Bartłomiej;
 
2.    Fornalik Lisek Wiesława;
 
3.    Gawełek Zbigniew - Przewodniczący Komisji Oswiaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Zdrowia;
  
4.    Jędrzejczak Andrzej - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej;
 
5.    Kachel Tadeusz; - Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego, Prawa i Finansów
 
6.    Kasperczak Andrzej - Przewodniczący Rady Miejskiej;
 
7.    Kaźmierczak Arkadiusz;
 
8.    Loba Andrzej - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej;
 
9.    Piotr Przewoźny;
 
10.  Starkowski Ryszard - Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska;
 
11.  Starosta Barbara;
 
12.  Stelmaszyk Łukasz;
 
13. Stępinski Robert Sławomir;
 
14.  Woźna Gabriela;
  
1 Uchwałą Nr XLI/297/2013 Rady Miejskiej w Lwówku, uprawomocnioną Wyrokiem Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu z dnia 27 marca 2014 r. (w spr. sygn.: II Sa/Po 137/14) oraz Wyrokiem Naczelnego Sądu Administracyjnego z dnia 16 września 2014 r. (w spr. sygn.: II OSK 2172/14) stwierdzono wygaśnięcie mandatu radnego Rady Miejskiej w Lwówku, Pana Mariusza Jarońskiego, na skutek utraty prawa wybieralności.
 
 
Dyżury Przewodniczącego Rady Miejskiej - Urząd Miasta i Gminy Lwówek, każdy poniedziałek w godzinach od 1415 do 1600.
 
Dyżury Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej - Urząd Miasta i Gminy Lwówek, każdy pierwszy i trzeci wtorek miesiąca w godzinach od 900 do 1100.
 
  
 
 

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Miasto i Gmina Lwówek
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Robert Pędziwiatr
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2010-12-13
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Robert Pędziwiatr
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2010-12-13 10:42:14
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Robert Pędziwiatr
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2010-12-13 10:42:27
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Robert Pędziwiatr
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2014-11-28 11:32:05
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
4165 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »

Rada Miejska V kadencji

Akapit nr 1 - brak tytułu

Rada Miejska V Kadencji
 
1. Dach Maksymilian
 
2. Dulat Andrzej
 
3. Dziubała Andrzej
 
4. Gawełek Zbigniew
 
5. Grobys Dorota
 
6. Heliasz Stanisław
 
7. Januchowski Roman
 
8. Kachel Tadeusz - Wiceprzewodniczący Rady
 
9. Kasperczak Andrzej - Przewodniczący Rady
 
10. Loba Ryszard
 
11. Starkowski Ryszard
 
12. Wilk Andrzej
 
13. Wojciechowski Piotr
 
14. Woźna Gabriela
 
15. Żuchowski Henryk
 

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Miasto i Gmina Lwówek
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Robert Pędziwiatr
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2005-03-15
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Robert Pędziwiatr
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2005-03-15 09:34:36
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Robert Pędziwiatr
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2005-03-15 09:35:03
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Robert Pędziwiatr
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2010-12-13 10:42:41
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
3339 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »