ˆ

Rejestr zmian

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Obwieszczenie Burmistrza Miasta i Gminy Lwówek z dnia 21 września 2018 r. w sprawie informacji o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych, lokalach obwodowych komisji wyborczych dostosowanych do potrzeb wyborców niepełnosprawnych, o możliwości głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych i możliwości głosowania przez pełnomocnika.

Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2018-09-21 14:44:42 przez Robert Pędziwiatr

Akapit nr - brak tytułu

Na podstawie art. 16 § 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2018  r., poz. 754 z późn. zm.) podaje się do wiadomości wyborców informację o numerach i granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych, lokalach obwodowych komisji wyborczych dostosowanych do potrzeb wyborców niepełnosprawnych, o możliwości głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych i możliwości głosowania przez pełnomocnika w wyborach do Samorządu Terytorialnego zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.
Nr
obw.
głos.
Granice obwodu głosowania
Siedziba obwodowej komisji wyborczej
1
Lwówek - ulice: Al. E. Sczanieckiej - numery parzyste od numeru 58 wzwyż i numery nieparzyste od numeru 61 wzwyż, Gimnazjalna, Kamionki, Kasztanowa - numery parzyste i numery nieparzyste od numeru 11 wzwyż, Leśna, Magazynowa - od numeru 2 do numeru 8, Młyńska - numery parzyste od numeru 4 wzwyż i numery nieparzyste, Modrakowa, Nowotomyska - numery parzyste od numeru 20 wzwyż i numery nieparzyste od numeru 17 wzwyż, Ogrodowa, Opalenicka, Parkowa - numer 2, Pniewska - numery parzyste od numeru 50 wzwyż i numery nieparzyste od numeru 41 wzwyż, Południowa, Posadowska, Sadowa, Słoneczna, Sportowa, Wiśniowa, Zamkowa, Zbigniewa Świtalskiego, Zielona.
Szkoła Podstawowa
w Lwówku
ul. Szkolna 4
tel. 724007072
2
Lwówek - ulice: 3 Stycznia, 3 Maja, Al. E. Sczanieckiej - numery parzyste od 2 do 56 i numery nieparzyste od 1 do 59, Długa, Gołębia, Grobla, Kasztanowa - numery nieparzyste od 1 do 9, Kościelna, Magazynowa - numer 1, Młyńska - numer 2, Nowotomyska - numery parzyste od 2 do 18 i numery nieparzyste od 1 do 15, Osiedle Władysława Jagiełły, Parkowa - numer 1 i 3, Pniewska - numery parzyste od numeru 2 do 48 i numery nieparzyste od numeru 1 do 39, Polna, Powstańców Wlkp., Ratuszowa, Rynek, Stefana Wittmanna, Szkolna, Średnia, Świętej Barbary, Świętojańska, Źródlana.
Szkoła Podstawowa
w Lwówku
ul. Szkolna 4
tel. 661133316
3
Sołectwo Chmielinko; Sołectwo Grońsko; Sołectwo Krzywy Las; Sołectwo Józefowo z miejscowościami Józefowo i Mokre Ogrody oraz Sołectwo Lipka Wielka i Sołectwo Władysławowo.
Miejsko-Gminny
Ośrodek Kultury
w Lwówku
ul. Al.E.Sczanieckiej 56
tel. 614414449
4
Sołectwo Konin; Sołectwo Pawłówek; Sołectwo Posadowo z miejscowościami Posadowo i Posadówek oraz Sołectwo Zgierzynka z miejscowościami Zgierzynka i Podlesie.
Szkoła Podstawowa
w Posadowie
Posadowo 30
tel. 614414625
5
Sołectwo Pakosław; Sołectwo Brody z miejscowościami Brody i Marszewo; Sołectwo Zygmuntowo i Sołectwo Bródki.
Szkoła Podstawowa
w Brodach
Brody 1
tel. 661662852
6
Sołectwo Zębowo z miejscowością Zębowo i Tarnowiec oraz Sołectwo Linie, Sołectwo Komorowice z miejscowościami Komorowice i Grudzianka, Sołectwo Komorowo oraz Sołectwo Wymyślanka.
Szkoła Podstawowa
w Zębowie
ul. Długa 1
tel. 614413678
- LOKAL WYBORCZY DOSTOSOWANY DO POTRZEB WYBORCÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Lokale wyborcze będą otwarte w dniu głosowania w godzinach od 700 do 2100. Przed przystąpieniem do głosowania wyborca będzie obowiązany okazać Komisji dowód osobisty lub inny dokument umożliwiający stwierdzenie jego tożsamości
Informacje dodatkowe
Głosować korespondencyjnie mogą wyborcy posiadający orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, w tym także wyborcy posiadający orzeczenie organu rentowego o:
1) całkowitej niezdolności do pracy i niezdolności do samodzielnej egzystencji;
2) całkowitej niezdolności do pracy;
3) niezdolności do samodzielnej egzystencji;
4) o zaliczeniu do I grupy inwalidów;
5) o zaliczeniu do II grupy inwalidów;
a także osoby о stałej albo długotrwałej niezdolności do pracy w gospodarstwie rolnym, którym przysługuje zasiłek pielęgnacyjny.
Zamiar głosowania korespondencyjnego powinien zostać zgłoszony do Komisarza Wyborczego w Poznaniu II najpóźniej do dnia 8 października 2018 r.
Głosować przez pełnomocnika mogą wyborcy, którzy najpóźniej w dniu głosowania ukończą 75 lat lub posiadający orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, w tym także wyborcy posiadający orzeczenie organu rentowego o:
1) całkowitej niezdolności do pracy i niezdolności do samodzielnej egzystencji;
2) całkowitej niezdolności do pracy;
3) niezdolności do samodzielnej egzystencji;
4) o zaliczeniu do I grupy inwalidów;
5) o zaliczeniu do II grupy inwalidów;
a także osoby о stałej albo długotrwałej niezdolności do pracy w gospodarstwie rolnym, którym przysługuje zasiłek pielęgnacyjny.
Wniosek o sporządzenie aktu pełnomocnictwa powinien zostać złożony do Burmistrza Miasta i Gminy Lwówek najpóźniej do dnia 12 października 2018r.                                                                                                                                  Burmistrz Miasta i Gminy Lwówek
Głosowanie w lokalach wyborczych odbywać się będzie                                                         
w dniu 21 października 2018 r. od godz. 7.00 do godz. 21.00                                                                  /-/ Piotr Długosz

Załączniki

« powrót do poprzedniej strony
ˆ

Nagłówek strony

  • BIP
  • Godło RP
herb

Biuletyn Informacji Publicznej

Gminy Lwówek
ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu